| Mmarryy a întrebat:

Ce pot face sau ce pot folosi sa numai am cearcanele asa de vizibile. Sa nu imi spuneti anticearcan ca eu vreau sa scap de ele nu sa le estompez. Deci, ce solutii exista?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Castravete lasat pe ochi 10-15 minute, daca sunt mov, poti sa plimbi si un cub de gheata pe ele apoi clatesti cu apa calduta.

6 răspunsuri:
| Sufletel92 a răspuns:

Doar solutii chirurgicale, dar nici astea nu sunt destul de eficiente.
"Chestiile" de la farmacie doar le estompeaza, nu o sa treaca de tot.sad

| DeLyUtSzA a răspuns:

Poi ar fi cateva solutiihappy

1.Ar trebuii sa dormi mai multhappy

2. Du-te la farmacia si intrebaa acolo sigur iti va spunetongue

3. Poti folosii crema de fata sau cevahappy

Sper ca ti-am fost de folos peace sign

| DeLyUtSzA a răspuns:

Poi ar fi cateva solutii...ai putea incerca sa dormi mai mult asta iti va face bine.Sau te poti duce la farmacie si sa intrebi acolo sigur iti va spune cum, sau ceva creme de fata. Oricum sper ca ti-am fost de folos!happy

| DeLyUtSzA a răspuns:

Te poti duce la farmacie sa intrebi sigur iti va spune acol sau daca nu.incearca sa dormi mai mult

| Andraa_8388 a răspuns:

Incearca asa chitca suna aiurea dar sa stii ca merge: baga la congelator 2 linguri de metal si in fiecare dimineata ti le aplici pe ochi si le lasi acolo pana se incalzesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema anti cearcane si antirid de la beautycycle.www.beautycycle.ro