| DarQueen a întrebat:

Bună, TPU! Puțin ajutor, dacă se poate?
Aș avea nevoie de un palton ceva de genul :

http://www.blackwidow.ro/produs.php?c=1&sc=23&p=425

Problema e că prețul este cam piperat, și spun drept, nu-mi permit să arunc atâția bani pe o piesă vestimantară. Întrebarea mea este: nu știți ceva asemănător, însă ceva mai accesibil(din p. d. v. financiar)? Sau, cum aș putea face rost de un astfel de palton?
Dacă știți pe cineva care vinde o astfel de piesă vestimentară, să îmi spuneți!
Mulțumesc anticipat!
O seară bună.

1 răspuns:
| emy a răspuns:

Daca aflu, o sa-ti zoc.Promit! Iti doresc, sincer, multa bafta! Numai bine!