| JuicyCupcake a întrebat:

Recunosc,is o obsedata dupa produsele destinate buzelor laughing Cum buzele mele is uscate,aproape crapate indiferent de anotimp,ma enervez rau pe motivul asta. Si am incercat multe balsamuri de buze care sa lauda a fi super hidratante si bune,cand de fapt erau niste porcarii si ceea ce faceau era sa imi usuce buzele mai tare. Recent,am dat o fuga prin DM cu o cea mai buna prietena si am decis sa imi cumpar un balsam de buze. Nu multe m-au incantat,cele de la Balea in special, unele nu se merita. Insa am gasit 2 balsamuri de buze care mi sau parut foarte bune. Ele sunt: Nivea pure&natural cu musetel si galbenele si cel de la Alverde cu mandarine si vanilie. Voi ce ziceti? Care se merita? Cel de la Nivea sau cel de la Alverde? Fundaa :*

5 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Hey.Mie mi se par foarte bune balsamurile de buze de la Nivea, pana la urma au si o istorie in spate, de peste 100 de ani happy
Ti le recomand cu incredere, insa cel mai bun pentru buze extrem de uscate(asa le am si eu) este cel Essential Care, hidrateaza foarte bine buzele si lasa foarte putin luciu placut la vedere. Sper ca te-am ajutat. Pupici :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nivea. Am avut si eu balsam de buze de la Nivea cu Cirese. Am fost foarte multumita de el. Bafta!happy

| Àηđяεëa a răspuns:

Daca vrei inca ceva bun pentru buze incearca exfoliantul de la ELF..il poti folosi oricand..este sub forma de ruj, miros de cappuccino si dupa ce te exfoliezi cu el il intinzi bine si e ca si cum te-ai fi dat cu un balsam :)

http://www.eyeslipsface.com.ro/......Studio.php

| Pau17 a răspuns:

Mie imi plac mult cele de la Nivea.Am si lapte de corp de la Nivea si geluri de dus.Sunt foarte incantata de produsele de la Nivea si le folosesc cu incredere!:*

| Beib_Dizzy_1998 a răspuns:

Nivea!