| anonim_4396 a întrebat:

revin cu inca o intrebare :]. Intrebarea se adreseaza fetelor big grin, stiti cumva ( am auzit) de o crema care scot punctele negre? Ceva bun, care functioneaza, fiind ca nu le pot scoate nici la aburi. Ce sa fac?

1 răspuns:
| Adrianda a răspuns:

Buna. Am citit pe un site ca nu e bine sa foloseşti creme. Mai indicat ar fi sa foloseşti un săpun. Eu folosesc deja (nivea clean and clear). Şi eu am crezut ca e o cremă, dar am aflat ca e săpun. Sper ca te-am ajutat.