| anamariaedenota10 a întrebat:

Bună, TPU! Revin cu o întrebare. De curând mi-am cumpărat un şampon head&shoulders şi un balsam head&shoulders, dar nu sunt din aceeaşi gamă. Este vreo problemă?

2 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Nu este nicio problema, poti folosi sampon de la Nivea si balsam de la Dove, de exemplu.Nu afecteaza.Nu uita sa folosesti mereu balsamul doar pe varfuri, nu-l aplica la radacina, pentru a nu se ingrasa parul mai repede.

| Ruxandra15 a răspuns:

Nu. Eu folosesc de la firme diferite si nu mi se intampla absolut nimic. Dar gen unul sa fie pentru par uscat si unul pentru par gras, atunci este o problema deoarece unul il anuleaza pe celalalt