| mary_1175 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare deci:
eu ma spal pe cap cu sampon head&shoulders si acum mi-am luat un balsam de la dove...cum se procedeaza? ma spal si cu sampon head&shoulders si cu balsam dove? sau numai cu balsamul? va rog sa-mi spunetii...

va multumesc!

4 răspunsuri:
| Paul_5456 a răspuns:

Prima data te speli cu samponul head&shoulders, apoi cu balsamul dove si lasi 2 minute ca acesta sa.si faca efectul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spala parul cu sampon, de doua ori si clateste bine, dupa care aplica balsamul, lasa-l sa actioneze in jur de 5 minute si clateste bine, pentru ultima data.

| mary_1175 explică:

Multumesc fetelor pentru rasp

| cleo300 a răspuns:

Nu sunt foarte sigura dar parerea mea este sa te speli ori si cu sampon dove si cu balsam dove sau cu sampon head&shoulders si balsam head&shoulders. Sau poti incerca si cu alte marci de sampoane si balsamuri sau daca nu nu mai folosi balsam.Si sti cum se face te speli cu samponul te clatesti dai cu balsamul te clatesti dupa care usuci parul. Sper ca ti-am fost de ajutor.