| cristy1993 a întrebat:

Buna TPU spuneti-mi si mie ce se poarta iarna asta la baieti, vreau sa imi cumpar ceva, dar nu stiu ce, adica nu prea stiu ce combinatii sa fac sa arate super ok.

4 răspunsuri:
| AmanoYuno a răspuns:

Pai dupa parerea mea poti incerca un palton lung negru care s mearga cu blugi skinny si conversi/bocanci/ghete
happy

| WhiteLover a răspuns:

Se poarta paltoanele, impreuna cu blugi negri sau albastru inchis si bocanci sau adidasi, gen http://www.codrosu.ro/......a-2010.jpg

Răspuns utilizator avertizat
| NicoNicolletta a răspuns:

Pai anul aceasta la baieti se poarte ghetele +Blugi sau pantaloni de schi +tricou+hanorac gen Nike sau Adidas +veste de iarne cu blana alba, daca iesi afara pune manusi negre sau albe, cu un fes de diverse culori, fular daca vrei negru si! Wow un stil de iarna Funda >