| draculaq a întrebat:

De unde as putea sa-mi cumpar o geaca de iarna? Stiu ca e aiurea intrebarealaughing. Vreau sa fie groasa, sa arate bine, sa nu fie "pufoaica". Daca imi spuneti din mall, as dori sa-mi spuneti si magazine, ca mall-urile sunt mari. Multumesc. [sunt baiat]

5 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Sincer eu mi-am luat o gecuta gen asta:
http://www.ceimbracazi.ro/......59-eur.jpg
si e imblanita, nu mi-e frig in ea :P

| antonia09 a răspuns:

De ce nu incerci sa cauti intai pe internet modelul care iti place tie, dupa care sa il cauti si in magazilele din mall-uri.
Mult succes,

| Dizzydizz a răspuns:

De unde nu as sti s iti zic dar pot s iti recomand sa iti iei un costul de snowboard si s pastrezi doar geaca.Eexact cum vrei u.Plus de asta e fft calduroasa si simpla. Iar pantalonii ii poti pastra pentru vreo okzie cand te duci pe partie sau chiar iarna thinking succes:*

| dadaaaaa a răspuns:

Http://images.google.ro/......tp?/imgres

eu mi-am luat asa geaca saptamana. trecuta pe roz.se gasesc la magazine adidas.nu stiu sa iti zic exact pentru ca eu stau in tm si eu o am adusa din italia :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ete aciulea : http://www.antarcticconnection.com/......oducts.asp ...haine de haine! Spor la cumparaturi!