| allynutzadragutza a întrebat:

Buna TPU...stiti cumva ce as putea face sa nu mai am puncte negre si pistrui? chiar am nevoie de ajutor. dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| Any_1944 a răspuns:

De puncte nu stiu, dar pistrui am avut si e cind aveam 14 ani dar am fost la farmacie si mi-a dat Dermabrite de la Skin-doctors linkul e asta:http://www.codecheck.info/......Creme.pro; jsessionid=061B40F0B5FBA6A30CEDDA0C05A15484
Dar merge si cu zeama de lamaie sau cu lapte acru la un tratament de peste o luna de zile /in fiecare zi.Succes

2 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Nu stiu ce sa spun de pistrui, dar daca vrei sa scapi de punctele negre, foloseste un sapun abraziv iar dupa aceea nu ar strica sa te dai cu o apa tonica.Bafta!winking

| myyno a răspuns:

Crema de galbene. funda?