| LuLu1998 a întrebat:

Am o mica problema de cativa ani... au inceput sa imi apara foarte multe puncte negre pe nas si sub ochi, si toata lumea crede ca sunt pistrui. Stiti vreo crema, sapun, orice impotriva acestor puncte negre?

3 răspunsuri:
| AllePuffu a răspuns:

Te poti duce la un salon, si ti scoti acolo :*

| Sofia97 a răspuns:

Buna eu stiu o crema inofensiva al carui cel mai rau efect este ca ti se usuca piele daca o folosesti in mod excesiv. Este de la Vichy: Try-Activ Cleaner si recunosc ca nu are rezultate miraculoase dar daca o folosesti cu regularitate o sa vezi ca incet incet or sa dispara. Insa daca vezi ca dupa cateva aplicari nu este nici un rezultat ar trebui sa mergi laun dermatolog succe si eu am trecut prin astahappy

| RocketShip a răspuns:

Degeaba salon ca ele tot apar. du-te la dermatolog si iti va da tratament. nu e bine sa iei creme dupa spusele la altii pentru ca unele chiar au efecte nasoale