| horyathebest a întrebat:

Bună TPU, stiti cumva ce echipa este pe sapca lui Sorin Grindeanu când acesta este la pescuit? va dau un link cu poza aferenta http://imgur.com/zsZ1Tmx
Am tot cautat bordeaux snapback dar nu am gasit logo-ul echipei. Ma intereseaza doar logo-ul, faceti abstract de persoana.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu se vede foarte clar acel logo, banuiala mea ar fi daca ma rapotez si la modelul sapcii, ca este un logo specific echipelor din SUA, de genul logourilor echipelor de baseball!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poza nu este bine facuta nu se vede clar sigla de pe șapca lui

| sierra1 a răspuns:

Cred că e sigla guvernului. A lu' Ciolacu adică