| Marinutza_7496 a întrebat:

Buna TPU:*. Stiti daca se pot ondula extensiile de par sintetic cu ondulatorul? dau funda:*mersi

Răspuns Câştigător
| marius_2845 a răspuns:

Marinuta iti spun si eu am o sora mai mare care are extensii si cand le'a ondulad sau dat cu placa s'au facut nu stiu cum sa zic dar parca zici ca erau topite si miros

2 răspunsuri:
| bells a răspuns:

Eu una imi indrept extensiile din par sintetic cu placa.Insa nu o tin mult pe par pentru ca se face urat. Akuma ca sa le faci cu ondulatorul trebuie sa-l tii oleaca pe par si s.ar topi.

| Mihutza_2723 a răspuns:

Se topeeesc happy