| Marilenasilvia a întrebat:

Stiti un sampon care sa nu aiba volum?big grinau fundita!hee hee

2 răspunsuri:
| nukulik a răspuns:

Ca sa nu ai volum ai putea sa folosesti samponul Dove. E foarte hhidratant si iti lasa parul moale si fara volum. Si eu l-am folosit o perioada de timp dar apoi mi-a aparut o iritatie. Dupa fiecare baie ma mi se inrosea fata si ma ustura. Cum mi-am schimbat samponul, cum a incetat. Sper sa nu ti se intample si tie

| Dynka a răspuns:

Daca ai incercat diferite shamponuri sh mereu obtii volum in urma folosirii e vina parului nu a shamponului...de aceea incearca sa folosestiulei/sprey de par dupa spalarea parului