| Eucupersoanamea a întrebat:

stiti un site din Romania unde pot sa-mi comand un tricot(De dama) cu imprimeu cu Black Veil Brides, am cautat pe site-ul lor dar nu-mi prea placeau tricourile, mersi.

2 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Http://www.bestial.ro/? word=black+veil+brides&search=++§ion=search

Sunt foarte multe lucruri faine pe site-ul asta, e site-ul unui magazin din Timisoara

| Cristina78 a răspuns:

Trimite aici un email si iti imprima cam orice, dar trebuie sa ai grafica deja. si de pe google nu conteaza www.tshirt-factory.ro.