| anonima3826 a întrebat:

Stiti vreo masca regeneranta pentru par degradat care sa isi faca cat de cat efectul si sa fie cam pana in 20 de lei?

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Nu cred ca iti poti repara parul la aceasta suma. Unele persoane investesc sume mari si tot nu reusesc. Nici eu nu am reusit cu aceasta metoda, asa ca m-am tuns foarte scurt, am folosit gaz si mujdei de usturoi, iar rezultatele au fost cele asteptate. Neplacut, dar mi-am salvat parul, si am renuntat la placa.