| Yssy12 a întrebat:

stiti vreo metoda de slabire(10 kg) fara dieta dukan si infometare.Va multumesc anticipat si dau funda!

5 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy Nu exista metode specifice de slabit o anumita masa, insa sportul e cheia, daca ai cat de cat grija la alimentatie(nu te infometa, manaca regulat, respecta mesele, insa axeaza-te pe fructe, legume, lichide) si faci sport, alergat, bicicleta, sari coarda, abdomene cat de cat regulat (nu ca si mine astazi fac si maine mi-e lene) o sa reusesti. Succes! happy

| RAY a răspuns:

Focus T25 10 saptmani a cate 25 de minute pe zi plus 3 ore de mers pe zi intr-un ritm alert sigur slabesti

| mihamika99 a răspuns:

Renunta la dulciuri si la bainea alba inlocuiesteo cu paine neagra si practica un sport care iti place cum ar fi : tenis, inot, volei, handbal...
Si nu poti slabi 10 kg asa in cateva luni.depinde si de cate kg. daca-mi zici cate kg ai iti zic in cat timp dai jos 10 kg

| Alexandra_Camelia_1990 a răspuns:

Buna! ca sa slabesti in primul rand, stii si tu ca trebuie sa faci sport, ok, si in afara de asta poti slabi, baend in fiecare dimineata(cand te trezesti) 2 sau1litri de apa! si renunta la gustarea dintre mese.

| SanzZi a răspuns:

Buna! sfatul meu este sa faci sport mai mult si sa nu faci foamea prin a nu manca ci prin a manca legume, sa mananci fara grasimi in special prajeli si bea multa apa iar daca vrei suc poti sa-ti prepari unul natural din fructe, sper ca te-am ajutat bafta!