| Sparkii a întrebat:

Buna TPU sunt baiat si am o problema cu freza de 3 sau 4 saptamani parul este foarte umflat si eu am parul in suss adica nu pot sa am breton orice as face https://www.google.ro/......ps?/search exact asa am parul din frunte si umflat nu stiu ce sa fac :((((( inainte erea subtire nu stiu ce s-a intamplat ziceti-mi cum sa imi fac parul frizuri sau sfatur cum sa stea freza

1 răspuns:
| Admunssen a răspuns:

Lasa-l asa, nu ai ce-i face. Unele fete for vedea in asta ceva shick.