| Winners10 a întrebat:

Sunt baiat si as vrea sa imi schimb frizura, si prea stiu ce sa aleg, daca imi puteti recomanda ceva dar sa imi spune-ti si cum sa fac ca sa iasa. happy

Funda big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti lasi parul mai mare pe mijloc si in parti mai mic apoi iti dai cu fixativ exclus gel sau spuma si ti-l ridici o sa iti stea bine stiu asta\\

| CMarian a răspuns:

Nu incerca ceva iesit din comun pentru ca nu se mai poarta ceva mai mic pe lateral mai mare pe mijloc si putin introparte mijlocul