| Winners10 a întrebat:

Hello TPU! Sunt baiat si as vrea sa imi schimb frizura, si prea stiu ce sa aleg, daca imi puteti recomanda ceva dar sa imi spune-ti si cum sa fac ca sa iasa. happy Funda big grin

5 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Nu știm nimic despre tine ca si fizionomia fetei capului, vestimentația pe care o alegi, că-ți ani ai? Nimic!
Tu crezi ca noi de pe TPU suntem ghicitori?
Oricum sfatul meu, pune un castron in cap si tunde-te după forma pe care ți-o lăsa!

| Winners10 explică (pentru Laura927):

Castron pe cap sa iti pui tu amice si sa te tunzi... daca nu intlegi intrebarea si ai chef de gulme taci odata... nu tea bagat nimeni in seamawinking

| Laura927 a răspuns (pentru Winners10):

Da dar de ce nu dai mai multe informații referitoare la persoana ta si stilul tau?
Cu aceste informații ți se va răspunde corect.

| Valeriuța a răspuns:

Păi ai incercat sa te duci la frezărie si să întrebi ce freză iți șade mai bine si tu poti sa iti alegi big grin