| Anne07 a întrebat:

Sunt bune pastilele aspasia contra caderii parului?

Răspuns Câştigător
| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Nu iti cade doar atunci dra dupa. sunt produse care costa peste 500 euro dra ala sunt bune plz da-mi fundita

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru unii sunt bune, pentru alții nu.
Cere sfatul medicului de familie.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred, incearca un sampon contra caderii parului.

| Anne07 explică (pentru anonim_4396):

Am folosit si imi estompase oarecum caderea parului, dar acum a inceput din nou sa imi cada sad

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns (pentru Anne07):

Nu iti cade doar atunci dra dupa. sunt produse care costa peste 500 euro dra ala sunt bune plz da-mi fundita

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Pe moment ce le ei da sunt bune dar peste cativa ani iti vor cadea multe fire din cauza acestei pastile. astept fundabig grin

| Anne07 explică (pentru AsafteiAndreiDaniel):

Bine ca mi-ai spus...nici nu imi mai iau

| ℓσяєภยş a răspuns:

Mnu prea...

| Alcy a răspuns:

Buna,
Nu le-am incercat dar informatii utile gasesti in articolul asta:
http://cumul.ro/tratament-pentru-cresterea-parului/
Eu asa am reusit sa imi pastrez parul si sa ii stimulez cresterea.
Numai bine!

| Zinkit a răspuns:

Nu sunt bune sa stii.O fata a incercat si nu a ajutat-o.

| Anne07 explică (pentru Zinkit):

Mersi atunci sad