| CarameleCuLapte a întrebat:

Bună TPU, sunt fata care am 13 ani și în iunie când iau vacanta vreau să mă duc în București (sunt din bucuresti) sa fiu fotomodel, vreau sa imi dați și mie o agenție de fotomodele care sa mă accepte și la vârsta mea, dar la care sa am și mare succes, adică dacă sunt foarte frumoasa sa fiu vedeta, cunoscuta, părinții mă lasa.

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Iti recomand sa iti gasesti o alta indeletnicire. dupa mine e cea mai mare teapa.
Vedetele frumoase care le vezi la televizor de cele mai multe ori au tarate in cap. nu au ajuns oameni cunoscuti pentru ca sunt buni la ceva.
ci pentru ca au stiut sa suga sub birou... ce au supt... ramane sa mai cresti ca sa afli.

SUCCESS FARA MUNCA nu exita nicaieri asa ca nu te astepta sa fii vedeta ca vrei tu.
scuze daca ti-am naruit visele dar asta e adevarul. happy

| Aliaaa a răspuns:

MRA sau Allure Dar tine minte ca nu e asa usor sa ajungi model, pana una alta, va trebui sa mergi la un csating si vedem dupa aia Funda?