| anonim_4396 a întrebat:

unde as putea merge sa imi aranjeze parul, sa imi faca o frizura foarte complicata dupa care sa se uite toata lumea cand trece pe langa mine, nu una simpla si gata, daca merg la salon miar face o freza mai complicata si mai draguta sau risc doar sa ma tund normal? PS: sunt baiat! thanks:*:*: Dau fundita + vot ****

2 răspunsuri:
| SandraMikyZu a răspuns:

Alege tu o coafura si du-te la un hairstylist...ar trebui sa poata face orice coafura vrei

| dragoss01 a răspuns:

La un hairstylistwinking