| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU! Va rog frumos ma ajutati? Deci, mi-am deschis ieri un blog. E un blog de beauty. Primul post a fost despre mine.Astazi deja as vrea sa mai scriu ceva, dar din lipsa;; grupului;; nu pot. Daca sunteti interesate de subiecte noi, va rog macar sa-mi spuneti..As vrea pentru. inceput sa am cateva fete, macar sa discut..Subiecte interesante, articole care mai de care.nu-i problema. Vizitatorii sunt. De aceea va rog sa ma ajutati. Daca cunoasteti persoane care ar vrea sa se aboneze la blog..etc. sau chiar voi va dau funda.
P.S: NU VREAU 100000000000 de abonati, ca vi-i cersesc... Vreau doar pentru. inceput cateva fete cu care sa discut si sa-mi mai comenteze la articole.
Va multumesc de raspuns, iar de vor fi mai multe fete care ma vor ajuta voi mai pune alte intrebari la care lor o sa le dau funda.

Răspuns Câştigător
| Iasmina_Amalia_1993 a răspuns:

Ai putea scrie despre : Cum sa faci un make-up pentru. petrecere, cum sa iti faci unghiile, ce sa faci sa nu mai ti le rozi (unghiile). Fundita? kiss

2 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Mai poti cauta si posta tipsuri despre frumusete, poze cum sa te pensezi, faci ungiile. etc big grin

| GeooGeorgianaBotea1996 a răspuns:

Scrie despre ce se poartă vara asta