| Anastasia1997 a întrebat:

Hey,vreau sa ma ajutati si pe mine cu cateva sfaturi.Am inceput sa vorbesc cu un baiat de 3 saptamani iar azi mi-a zis daca vreau sa ma duc la el sambata ca ramane singur.Nu este genul ala de golan care sa se culce cu o fata si dupa sa o lase, e cuminte, la scoala invata bine si stie cum sa se comporte. Iesim de fiecare data cand putem afara sa ne plimbam, vorbim dar nu stiu ce sa fac? Este prea devreme sa merg la el? adica sunt unele subiecte care as vrea sa le discut cu el si in parc in vazul tuturos nu prea as vrea sa deschid astfel de subiecte. Voi ce ziceti? sad big grin nu vreau sa ma luati la misto, daca puteti sa ma ajutati bine daca nu iar foarte bine :-P

Răspuns Câştigător
| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut

Tu singură cum crezi de ce te-a chemat? Ce ruputaţie îţi poţi face? Cum ar fi trebuit să te comporţi sau să reacţionezi când ţi-a fost făcută propunerea? Ceea ce faci în prezent îţi poate afecta mult viitorul. Fii atentă.

http://www.jw.org/......a-fac-sex/

Cele bune.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mergi la el, si dupa aceea discutati.

| cristimihailov a răspuns:

Spune-i ca esti pe stop, si mergi la el.

| dragodana a răspuns:

Salut! In oras sa te intalnesti e ok, dar acasa inseamna ca vrea sex.Fa-ti de cap cu cap pana la cap!

| AdrianDihoricescu a răspuns:

Mnoh, ce sa zic, era vorba candva, sex doar dupa casatorie, apoi sex doar cu persoana iubita, apoi sex da nu din prima zi, nu stiu unde-i finalul, probabil sex da macar sa fie om(ah stai, ca e deja), sex da macar happy nu stiu. Cine pana mea stie, daca simti ca vrei sa o faci fa-o, daca nu refuza, daca o faci sa-si puna prezervativ, cam asta.

Răspuns utilizator avertizat
| alecssutzu a răspuns:

Daca tu vrei sa te duci la el poti sa te duci nu este obligatoriu sa se culce cu tine daca tu nu vrei asta puteti avea ovseara foarte frumoasa si asa... Si asa se va simti si el mai bine fiindca nuclai refuzat...