| FashionVictim93 a întrebat:

Buna TPU...va rog recomandati-mi un fond de ten care se comporta exact ca Rimmel London Match Perfection. Folosesc acest fond de ten imi place dar as dori sa incerc si altceva cu o rezistenta mai mare dar sa aiba finisul exact ca acesta( nu conteaza pretul, am ten mixt-uscat). Multumesc!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Revlon colourstay

| dragodana a răspuns:

Salut! L'oreal True Match(sau Accord parfait). Acesta este cel mai aproape de Rimmel.Alte fonduri de ten care, dupa parerea mea sunt bune pentru ce le-am folosit: L'oreal Infallible, Vichy Teint Ideal, Estee Lauder Doulbe wear, Oriflame Giordani Gold anti-imbatranire.

| SimonaSimona01 a răspuns:

Încearcă: Vichy, Revlon, Dermacol, Melkior.

| claudiad a răspuns:

Unul bun si ieftin este Maybelline Fit Me matte & poreless, unul foarte bun dar mai scump este Estee Lauder Double Wear