| sonia7026 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati sa aleg un fond de ten dintre acestea, bun pentru acoperirea cosurilor si porilor deschisi.Nu conteaza pretul:
-colorstay revlon
-time plus seventeen
-astor mineral match
-match perfection rimmel
-normateint vicHi
-toleraine roche posay
Daca aveti experiente sau pareri de impartasit despre vreunul dintre ele, le voi citi cu placere big grin.MS:*

3 răspunsuri:
| JustInCase_1628 a răspuns:

Dar de ce neaparat dintre alea? O acoperire mare are VicHi Dermablend, care este un fond de ten corector. Mergi in farmacie si cere un tester inainte de a-l cumpara. Uite un video in care o fata a incercat normateint si dermablend si face comparatie intre ele :-) http://www.youtube.com/watch?v=uu2moB23h2U

| Disy a răspuns:

Din experienta personala,cele de la revlon sunt cele mai bune, ca rezistenta si acoperire, insa ar fi bine sa te dai cu o baza de machiaj inainte de folosirea oricarui tip de fond de ten.Iti recomand crema antiimperfectiuni hidratanta de la Elmiplant.Eu o folosesc de ceva timp si este foarte buna avand in vedere ca e doar 14-15lei.:*

| CristinaCrisy a răspuns:

Normateint vichi