| FashionPink a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Nu stiu cum sa-mi mai fac parul la scoala. M-am plictisit sa milt prind in coda sau sa-l lasa pe spate. Eu il am pana umeri in scari si cu breton pe o parte. AJUTATI-MA VA ROG! DAU FFUUNNDDAA!

4 răspunsuri:
| Dianatips a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ctkXA4V0zTg incearca asta :D e foarte simplu si arata genial

| FashionPink explică (pentru Dianatips):

Mersi dar daca eu am parul in scari si doar pana la umeri nu am cum sa mi-l impletesc in nici un fel.

| kimmy2000 a răspuns:

O idee ar fi niste bucle sau ti-l poti intinde SI sa iti prinzi doua suvite de la tampla in spatehappy

| FashionPink explică (pentru kimmy2000):

Mersi mult dar nu folosesc placa si bucle imi fac doar cu bigudiurile pentru ca tin la parul meu si nu vreau sa mi-l ard.