| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a întrebat:

Buna TPU.Azi ma duc la o petrecere si nu stiu cum sa-mi prind parul. Ce idei noi aveti? Mersi anticipat:*
P. S : Am parul mai putin mai lung de umeri, tuns in scari si am breton pe o parte.

3 răspunsuri:
| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar explică:

Am parul ondulat si vroiam sa ma duc in fusta si un tophappy

| BoomBoomToxic a răspuns:

Intrebare incompleta...Depinde de cum te duci imbracata... daca tu te duci in tenesi si blugi noi sa iti spunem sa-ti faci parul ondulat cu nu stiu ce bucle?

| NYko_3274 a răspuns:

Pai fatil ondulat cret sau datil cu placa