| DoamnaGasca a întrebat:

Buna TPU! Voi credeti ca fetele cu gropita in barbie si care sunt putin plinute sunt frumoase?

20 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt frumoase in felul lor. Numai sa nu meargă ca o gâscă.

| Simpatic a răspuns:

Fetele grasute nu imi plac, dar cele care au un chip dragut si gropita in barbie arata dragut indiferent de cum sunt corporal

| DoamnaGasca explică (pentru Simpatic):

Eu care am gropita in barbie:♡´・ᴗ・`♡

| Simpatic a răspuns (pentru DoamnaGasca):

winking

| DoamnaGasca explică (pentru Simpatic):

Uite instagramul meu daca tot iti plac fetele cu gropita in barbie @ihat. emylife666

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Simpatic):

Na ca te-ai facut si cu un Instagram laughing)))

| Simpatic a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Da,doar ca eu nu am Instagram doar Facebook laughing

| Simpatic a răspuns (pentru DoamnaGasca):

Nu am Instagram asa ca nu te pot vedea in toata splendoareawinking

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Simpatic):

A fost aproape oricum laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cred că nu are importanță ce spunem noi, absolut deloc. Dacă și se pare că o fată e urâtă, înseamnă că nu ai presie la hormoni sau că nu ai băut destul ( glumă tâmpită, ca întrebarea ta).

| Frank51 a răspuns:

Sunt zeci de caracteristici fizice, mult mai importante decât gropitele, deci personal nu-mi plac persoanele grase, indiferent de sex. Aici ma refer strict la corp, pentru ca despre asta vorbim.

| zilog a răspuns:

Sunt frumoase alea care nu te jepcăresc de bani și când nu mai ai pleacă cu altul
asta cred că ar fi primul criteriu după care ar trebui să te orientezi când cunoști o femeie dacă ar epropria ei firmă afacere ceva să nu trebuiască șă o tot sponsorizezi tu și mulți alții
Apoi pe locul 2 cât de sufletistă este a
Apoi pe locul 3 cum arată fizic!

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Mie personal nu-mi plac fetele plinute/grase deloc. La capitolul gropite mi se par destul de dragute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur, de ce nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, când dorm.

| badpanda a răspuns:

Fetele mancacioase si grasute sunt cele mai frumoase.

| Eisenheim a răspuns:

Știu fete plinuțe,da, au farmecul lor, unele sânt chiar inteligente, și frumoase unele, și au o replică la care nu le poți convinge sa renunțe : ce, o viață am, mănânc cât pot nu-mi pasă laughing nu mă înțelegeți greșit, n-am nimic împotrivă happy

| stefiiii3 a răspuns:

Sunt frumoase

| EllaAndreea1655 a răspuns:

Normal, fiecare e frumos in propriul fel. Oricum nu prea conteaza frumusetea exterioara dar unii trebuie sa invete ca oricine e frumos in propriul sau fel si ca adv frumusete e in alta parte

| ioana3432B a răspuns:

Toate fetele sunt frumoase! Nu îți bate capul prea tare cu părerile altora. Fii frumoasă în felul tău!