| adRiaNOO a întrebat:

Buna TPU`! Vreau neaparat sa imi cumpar o pereche de supra tk society si din pacate din cate am cautat eu numa la urban mai gasesc da nu prea sunt culorii care sa-mi placa in afara de mov. Daca stiti alt site sau un magazin unde pot gasi....caut de ceva vreme..nu neaparat originali...
Dau funda`!
love struck

Răspuns Câştigător
| GabrielaIoana a răspuns:

Ce culoare vrei? Poate gasesti pe http://www.shopmania.ro/......y-37399583

| adRiaNOO explică (pentru GabrielaIoana):

Mersii de raspuns`! Mai astept acum un timp ca nu au marimea mea...happy

| GabrielaIoana a răspuns (pentru adRiaNOO):

Ma bucur ca te-am putut ajuta.winking