| xFakeSmilex a întrebat:

Vreau sa imi dati site-uri de unde pot comanda acesti cercei, deoarece vreau sa ii comand de pe alt site si nu dupa aceasta pagina de facebook.

Cercei sunt aici: https://www.facebook.com/......tos_stream

2 răspunsuri:
| HimoSsa a răspuns:

-‘๑’-. Sincer idee n-am insa doar sa le dai o poza pentru ai primi la comanda.happy

| alisa2m a răspuns:

Eu zic ca mai ieftin de atat nu gasesti nicaieri. chiar sunt lucruri dragute, daca te temi de seriozitatea paginii de fb, mai asteapta si te anunt eu ca sigur o sa fac o comanda, cred ca vreau jumate din produsele de aici happy