| TheHobbitHere a întrebat:

Buna TPU.

Vreau sa imi fac cont pe metin2steel dar nu merge:

Imi scrie intruna: numele de utilizator trebuie sa fie de minim 4 cifre si 5 litere.

Am urmat bine toate informatiile dar tot asa imi scrie.

Funda+vot
Scuze de categorie dar este mai accesata happy

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Incearca alt nume atunci pentru ca Dark, Darky etc exista si sunt foarte multi pe server. Uite cum mi-am facut eu conturile si merg toate :Blytzlike, Turbofin1983, Azazel99 si multe altele. Sper ca nu va asteptati si la parolebig grin!
Bafta!

| TheHobbitHere explică (pentru RainmakerX):

Gata a mers big grin mersi mult

10 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Sall! Asa mi-a facut si mie. Trebuie sa pui un username cum ar fi numele tau si multe cifre de ex teodor123123 sau un nume pe care cineva nu-l mai are, de ex eu am numele la cont Blytzlike.Succes!

| RareşTPUro a răspuns:

Incearca cu username: darky8789 Funda daca ai reusit!

| TheHobbitHere explică (pentru RareşTPUro):

Nu merge tot asa imi scrie

| RickGrimes a răspuns:

Pai, inseamna ca numele este utilizat incearca un nume gen MetinGamer sau o chestie mai complexa...

| mircea_8413 a răspuns:

Salut eu am fost SGA pe metin2 steel ca sa iti mearga trebuie sa faciasa
1. faci contul de pe google chrome ca la restul au un bug.
2.la user si parola pui si cifre si litere
ar trebui sa mearga

| Laurr97 a răspuns:

? Cauți un server care îți garantează longevitate? Atunci hai alături de noi pe Metin2Ripper?
?-Nivel maxim: 250?
?-Rată experiență 1000%
?-Sistem md care constă în a face killuri pe jucători si la o anumită sumă de puncte primești vouchere md?
?-Evenimente speciale în fiecare seară?
?-Dacă dorești să ne alături și să descoperi mai multe te invităm pe server alături de noi!?
? Site: www.metin2ripper.ro