| edar a întrebat:

vreau sa ma ajutati si pe mine cu niste pantofi. Am banchetul pe 15 iunie si o sa am o rochie pana la genunchi. Nu stiu inca culoarea. E posibil sa fie alba cu negru si roz! Doar ca sunt inalta. Am 171cm dar sunt foarte plinuta asa ca as opta totusi pentru un toc mai inalt. Chiar si cu platforma. Multumesc anticipat. Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| lariiiin a răspuns:

Hey.daca spui ca esti mai plinuta, si inca nu ti-ai ales rochia eu iti propun o rochie neagra, cu niste modele daca vrei un plus de culoare deoarece negrul subtiaza talia, si iti propun sa ai maxim 2 culori pe tine...iar in privinta pantofilor iti propun sa iti iei tocuri fara nici o grija daca esti inalta nu inseamna ca nu poti purta genul asta de pantofi iar daca poti sa rezisti o zi intreaga pe toc tip cui... ceva acoperit in fata, dar depinde foarte mult si de rochie cum trebuie sa te asortezi!happyparerea mea! sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| eldiva a răspuns:

Iti recomandam siteul www.eldiva.ro Colectii noi in fiecare saptamana! NOU Rochii superbe de la CHANTTAL :*

| pionezul a răspuns:

Buna, poti incerca pe www.zippler.ro, sunt foarte de treaba si au produse multe.

Batfa!