| AnneBre a întrebat:

Vreau sa ma frizez si nu stiu cumthinking Am parul pana la umeri si breton. Dati`mi si mie niste idei sau site uri 8D.

Răspuns Câştigător
| ioanaioana a răspuns:

Poti sa il tunzi in scari dar sa pastreze lungimea

5 răspunsuri:
| AnneBre explică:

8D nu inseamna 8 dimensiunihee hee e ca un emoticon si "8" sunt ochii. e ca si cum ai pune big grin doar ca pui 8D
acum nu stiu daca ma iei la misto sau chiar nu stii...straight face

| victoreanu a răspuns:

Cu parul nu am nici o idee. Problema vine la site-ul 8D. Eu stiu de trei dimensiuni. Pot accepta ideea de patru dimensiuni. Daca deja te gindesti la 8 dimensiuni ultimul lucru care trebuie sa te framinte este cum iti sta parul.
In oricare din dimensiuni.

| victoreanu a răspuns:

Mai invat si eu lucruri noi. Chiar nu stiam.

Imi cer scuze ca te-am luat cam tare.

| Anesia27 a răspuns:

Il poti intinde arata bine mai ales ca ai si breton.