| warcraft a întrebat:

Buna dati-mi si mie niste idei cum sa-mi mai fac parul il am pana la umeri e tuns in "scari" si nu stiu cum sa l mai fac si app am si breton intr-o parte mersi frumos

Răspuns Câştigător
| alexandra_8659 a răspuns:

Incearca www.divahair.ro. Acolo vei gasi o gramada de sugestii pentru succesul tau. :)

2 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Desi beneficiaza de sprijinul constant al unei echipe de profesionisti in ale stylingului, vedetele opteaza destul de des in ultima perioada pentru coafuri usor de realizat si adaptabile si unui context office sau de zi. Plecand de la o tunsoare adecvata structurii capilare, poti incerca oricare dintre coafurile propuse de Karena si inspirate din ultimele aparitii pe covorul rosu ale vedetelor de la Hollywood. http://www.karena.ro/......ile_de_par

| Melodramatic a răspuns:

Fiecare e cu gusturile lui(ei) cel mai bine e sa te uiti pe internet la ceva frizuri si iti faci o parere mai buna decat sa vezi in scris big grin peace peace sign