| lalalapsfedr a întrebat:

Vreau să'mi cumpăr o placă de indreptat parul de la Reminghton am auzit că sunt cele mai bune. Insă nu prea stiu ce "model". Am parul subtire si ondulat spre varfuri, m-aş face cu placa 4-5 zile dacă stă drept atât timp. aş vrea să fie până in 100 lei. Câteva modele mi-au făcut cu ochiul, cum ar fi :
- Remighton S3500
- || - S1510
si S1005

Care ar fi mai buna, care nu arde parul atat de tare? Ofer funda!

3 răspunsuri:
| ramona0506 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EMMSDBBBM/ Aceasta pare foarte in regula pentru acel pret, adica, nu mori pentru 10 lei in plus. Sub 100 de lei ai putea sa-ti iei o placa la 50, dar nu face aceeasi treaba, nu?:)

| Evelinaaaa a răspuns:

Si cele de la Philips sunt foarte bune, crede-ma.Te-as sfatui sa o cumperi pe cea mai scumpa, iti dai seama ca ar merge mult mai ok decat una putin mai ieftina.