| Andrellicious a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o placa de par si voiam sa stiu cum e Remington s3500.Nu vreau una foarte profesionala pentru ca eu nu am un par dificil, e drept dar se onduleaza usor la varfuri. Dintre Remington s1005 si s3500 care e mai buna? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ionysimona25 a răspuns:

Eu am s3500si am parul cret....si mi-l Indreapta foarte bine.Sinecer,asta cred ca e mai buna. Sper ca te-am ajutat!
FUNDA? :3

4 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Oricare e bună. Remington FAC plăci profesionale. Dacă vrei ceva mai sus în gamă, S3500 poate fi o alegere. Dacă nu, şi cealaltă e ok.

Răspuns utilizator avertizat
| radumarius0401 a răspuns:

Eu zic sa-ti iei una la vreo 50 de lei. laughing) ca e mult mai eficienta buzunarului!

| Caba_Iasmina_2000 a răspuns:

Este mai buna Remington s3500. happy