| Tpu14 a întrebat:

Buna TPU! Vreau sa-mi pun unghii dar singura mărime pe care mi-am pus o pana acum a fost mărimea 2, și știu ca diferă la diferite manichiuriste, dar care sunt prețurile in general la toate mărimile? Mărimea 1, 2, 3, 4

1 răspuns:
| alina2k18 a răspuns:

Pai preturile difera in functie de tehnician, oras, salon/acasa.
Ele au pretuti gen mini nails adica maxim marimea 1, 2-3 medii si de la 4sunt lungi adica deja extensia e cat patul tau unghial.
In Bucuresti o semipermanenta pe unghia naturala scurta costa si 280 lei laughing