| adyady3 a întrebat:

vreau si eu daca se poate sa ma ajutati cu ceva, imi doresc vara aceasta sa incerc un nou look in ceea ce priveste parul si vroiam sa imi fac o freza gen ca a lui christian d sau a baiatului din videoclipului antoniei "marionette". si caut un hair stylist care m-ar putea ajuta.cunoasteti vreunul? sunt din pitesti si daca puteti sa imi lasati un nr sau ceva... v-as fi recunoscator. dau funda celui ce imi gaseste sau stie vreun salon sau ceva de genu.multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| DaNNNiii a răspuns:

Salut... Eu sunt tot din Pitesti si sunt cateva saloane bune in centru acum poti sa te duci arunci o privire pe catalog si la preturi si te convingi singur!