| r3spectt a întrebat:

Sal'tare...As dori si eu sa stiu daca se gaseste un hair stylist foarte bun in buzau, sunt baiat. vreau o schimbare de look...imi puteti spune cartierul sau strada.
Va multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| ando3 a răspuns:

Heii. te poti duce la prozone, e chiar langa McDonald's. Mereu ma aranjez acolo, preturile sunt accesibile si fetele fac o treaba fff buna.te poti baza pe ele. e un salon sofisticat. sper ca ti-am fost de folos happy

| ando3 a răspuns:

Am uitat sa-ti mentionez, cum iesi de la mc, cladirea din stanga. nici 10 m nu sunt laughing