| Cristina_9230 a întrebat:

Vreau si eu niste coafuri pentru scoala.rolling eyes, simple si usoare. Cine ma ajuta si pe mine? FUNDITAAA!:*

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Pai iti poti prinde parul in coada( sau doar o parte din el).
Nu iti trebuie coafuri la scoalathinking

| KirigayaKirito a răspuns:

Buna! Te ajut eu! Daca vrei implatesteti parul din fata de la stanga la dreapta ca pe o cordeluta si prinde-l de cealalta parte, nu de unde ai inceput impletirea.Hai sa iti dau un sfat care merita fundita! intra pe www.tazz.com iar acolo e o lume virtuala sa zic asa! incarci o poza cu tine si te poti machia si lua coafuri de la vedete sa ti le pui tie! Astfel vei sti ce sa faci sa intorci ochii baietilor dupa tine! PUP! FUNDA?

| KingJulien a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search sper sa-ti fie de ajutor!

| Amaryllis a răspuns:

Bună! Îţi dau un link care mie mi se pare folositor: http://lumeablondelor.ro/coafuri-rapide-pentru-scoala/

| Horia_8139 a răspuns:

Ai dreptate, la scoala profesorii impun o freza anume(pe mine nu ma lasa cu parul in ochi). uite cateva idei:
http://images.google.com/......tp?/imgres
sper ca am fost de folos;)

| pisicutzzza a răspuns:

Buna:X nu stiu daca te va ajuta dar...chiar azi mi-am facut-o eu...iti iei parul de deasupra si il impletesti.cel care a ramas il lasi pe spate sau il pui pe umeri..nu stiu daca primesc funda dar sper sa te ajute. pooop:*