| Mihaella_Larisa_1998 a întrebat:

Buna TPU vreau si eu niste ideei nu stiu . cu ma imbrac asa la scoala ?

pentru cele mai bune raspunsuri funda :X

5 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Tinuta 1; balerini,pantaloni negri/colanti o camasuta mai lunga alba,bleu sau in carouri iar pe deasupra o curea foarte subtire maro, alba, rosielove struck.
Tinuta2; blugi gri/crem,tenesi,bluza alba si un sacou cambrat albastru, cu buline, depindewinking

| DiaVp a răspuns:

1.In uniforma.
2.Cu niste blugi de orice culoare, un tricou cool, tenisi.
3. Fusta, camasa draguta si balerini
4.Colanti cu o camasa in carouri moderna si niste cizme din piele intoarsa.
5.O rochie neagra cu o camasa alba si balerini.

| Anca1Roxy1 a răspuns:

Ia-ti niste blugi, cu o camasa albastra thinking daca va lasa, daca nu o bluza alba, cu o camasa deasupra cu patratele rosii, e super combinatiawinking.si poti sa-ti iei si colanti negri.etc.

| sasu a răspuns:

Ia-ti o fusta cu un tricou de matase pe dedesubt cu un lantisor mai lung si niste balerini sau toace de culoarea tricoului iar fusta orice culoare distincta tine cont fol culorile care te reprezinta si te pun in evidenta iar pct 2 se poarta frt mult talia inalta si sacourile fi cat mai casual intr-un stil rafinat