| ToxicG a întrebat:

Vreau si eu un site cu skate shoes...
Funda.

Răspuns Câştigător
| HonneOnna a răspuns:

Americaskate.ro Mi.am cumparat skateri de acolo si m.au tinut ceva vreme si s.au decolorat destul de greu..Si au preturi destul de rezonabile gen 120-150 lei

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand sa mergi in Deichmann, au foarte multe modele si sunt de calitate.

| Sw33tG1rl4ever a răspuns:

Www.u-man.ro
www.shop.americaskate.ro
www.skatemap.ro
Mai gasesti si pe www.romasport.ro daca dai click la categoria " skate shoes " sau pe www.mycloset.ro la femei, categoria " adidasi " si gasesti mai multe feluri de adidasi, inclusiv skate shoes, poti alege si dupa brand daca vrei unul anume.