| Koody5 a întrebat:

Vroiam sa va informez ca ma uitam la televizor pe teleshoping si vroiam sa va intreb daca cineva a folosit un produs numit Livariz. Este pentru varice si ma gandeam sa va intreb pe voi: credeti ca va functiona, sau nu? Cine a cumparat vreau sa ma informeze si in legatura cu cati ml contine o sticluta si cat timp v-a ajuns. Multumesc! Pa-pa!

3 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Cred ca pentru varice mai util este un produs sigur, din farmacie, cum ar fi Lioton Gel! Incearca-l!
Succes, pa-pa!

| EUSIATIT a răspuns:

Eu l-am comandat astept sa mi l aduca zilele astea [luni sau marti ] am vb cu cineva la spital si mi a spus ca este ff bun ] de aceea l am comandat costa 189 de ron si 21 de ron curieratul. mai mult nu te pot ajuta

| OneMoreGirl a răspuns:

Hey.mai intii de toate.care program tv te uiti tu?