| CottonCandy a întrebat:

Buna TPU.love struck Am si eu o problema cu telefonul. Nu cu telefonul cat cu carcasa de la spate. Am un samsung star alb si m. a mancat in fund sa. l dau cu sclipici. L.am lasat in soare si acum s. a ingalbenit. Nu stiu daca s. a ingalbenit din cauza soarelui sau din cauza ojei. Acum as vrea sa. i "readuc la viata" culoarea.laughing
Stiti vr'un "tratament"?sad
Folositor+Funda.:* Multumesc >anticipat.big grin

2 răspunsuri:
| me1oo a răspuns:

Daca e numai carcasa e ok, nu ai incercat sa il dai cu acetona? sau alta varianta ar fi sa schimbi carcasa

| KyraW a răspuns:

Da-l cu acetona, si dupa ce ai terminat spala-l cu un servetel ud de spirt.Nici nu il ranesti si il si cureti.