| rOxy_6618 a întrebat:

Buna TPU:X
si in special fetelor care folosesc placalaughing)

fetele. credeti ca placa : "Remington-S9000" e buna pentru parul ondulat. sa-l tsina drepttbig grinbig grinbig grinbig grin?

astept raspbatting eyelashes

funda; x

Răspuns Câştigător
| Luiiizaa a răspuns:

In general placile regminton sunt o alegere buna!

Am si eu placa regminton si sunt foarte multumita de ea.si la saloane se folosesc asemenea placi...
Daca tot iti iei regminton... i'a una care sa reglezi gradele...

Funda?

2 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Hey! eu am s9904 si e super buna. mi-l tine drept mult timp, si chiar daca dorm, mi se indoaie putin varfurile dar tot drept ramane.remington e cea mai buna alegerehappy

| hax0r a răspuns:

Da. foarte