| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUuuhappyAm auzit de la cineva ca masca de par e foarte buna.imi puteti spune la ce ajuta, cum se foloseste sau care e cea mai buna? ps:dau funditahappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Da, este foarte buna. Eu folosesc masca de par cu masline de la Planet Spa din Avon. Hraneste, apara si ingrijeste mult mai bine parul decat balsamul. S e aplica pe par dupa spalare dupa care limpezesti parul. Funda?
P.S. : Mie mi-a folosit aceasta masca si precizez ca am avut parul ars de placa si acum as putea spune ca mi-a revenit in totalitate.

3 răspunsuri:
| dydy8191 a răspuns:

Eu am folosit si folosesc masca de par de la kallos ...am suvite si aveam varfurile arse de la placa si vroiam sa imi tund varfurile.mi-am cumparat acea masca pentru suvite mai multt sa se accentueze dar cand am folosit-o am vazut ca varfurile mele nu mai sunt asa arse si-au revenit si parul meu are o stralucire spectaculoasa.incearca!

| vali09_5688 a răspuns:

Masca de par de la L'oreal este foarte buna, hraneste firul de par il repara. acum alegi tu masca de par pentru par uscat pentru par vopsit pentru varfuri despicate.etc

| Lolo_7183 a răspuns:

Pai eu incerc o masac care ajuta la volum, opreste caderea parului...
Ingrediente: 1. ulei de masline (nu pea multa)
2.1 galbenus de ou de casa big grinbig grin
3. miere de albine sau de salcam(daca nu ai nu e neaparata)...
Folosire: te dai cu crema pe cam si sti cu e aproximatix 20 minute, apoi te clatesti cu apa... dupa care folosesti samponul tau si te caltesti de el cu apa cu otetbig grinbig grin
Ai inteles?hee hee la mine a functionat si nu imi mai cade parul
PS: folosesti aceasta crema doar odata pe saptamana big grinbig grin
SUCCES!