| foricmarinaiuliana a întrebat:

Imi puteti spune cum se foloseste masca pentru picioare avon?(cu levantica)

Răspuns Câştigător
| Munchkin a răspuns:

Se masează pe picioare şi se clăteşte după o oră. În acest timp, vezi să nu te atingi de nimic cu picioarele, să stai în pat de preferat.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt reprezentatnt m-ai prins la fix...deci se aplica se lasa... 3-5 min. apoi se clateste cu apa din abundenta... daca ai probleme cu pielea poti da si cu putina crema calmanta apoi...cu placere