| Mihai_9462 a întrebat:

Buna tuturor, am inceput de cateva zile cu cativa prieteni sa fac niste bratari ale prieteniei si ma gandeam ca ar vrea cineva de aici sa cumpere cateva (id-ul este roman.sergiu97) pretul este intre 1.5 ron si 5-6 ron in weekwnd avem licitatii pentru bratarile mai speciale cei mai generosi cumparatori vor primi oferte care mai de care!

2 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Mult succes!

| aneta a răspuns:

Se pare ca nu prea aveti clienti pe aicihee hee. Dar ati putea sa incercati sa le vindeti pe la scoala.winking