| Adaa99 a întrebat:

Vand bratari ale prieteniei diverse modele si culori. Bratarile prieteniei in V, in valuri, cu inimioare, cu dungi, impletite....etc Pretul difera de grosimea bratarii.

Răspuns Câştigător
| Yosifica a răspuns:

Vinzi si in otelu rosu?

| Adaa99 explică (pentru Yosifica):

Ma scuzati ca a durat, dar nu am mai intrat. Unde este otelu rosu?

| Adaa99 explică (pentru Yosifica):

Ca nu stiu toate imprejurimile.

8 răspunsuri:
| IulianaD a răspuns:

Prea simplu de facut...

| Adaa99 explică:

Ma scuzi ca a durat atat dar nu m-am mai uitat in mesaje.Pai unde este otelu rosu?

| Yosifica a răspuns (pentru Adaa99):

In caras severin

| Adaa99 explică:

Pai, eu stau in Bucuresti si pot sa trimit cu fan curier daca iti convine asa.

| Yosifica a răspuns (pentru Adaa99):

Da ok ce modele ai? daca ai putea sa mi le arati prin niste poze?big grin

| Adaa99 explică:

Pai iti dau mess-ul meu si sa intrii pe la 15:00.Cam asa ca sa iti arat modelele ok? Mess-ul meu este: andreea.donea@yahoo.com